Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Pössl 2 WIN 600 VAN on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ja lomien tarpeisiin. Tämä ajoneuvo on varustettu automaattivaihteistolla ja tehokkaalla moottorilla, mikä tekee ajamisesta miellyttävää. Kesäisin matkailuauton ilmastointi pitää sisätilat viileinä, ja parivuode takana tarjoaa mukavat yöunet. Ajoneuvossa on myös peruutuskamera ja navigaattori, jotka helpottavat matkantekoa. Jos tämä Pössl 2 WIN 600 VAN voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GMT-200 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 23.4.2026 |
| Ajomäärä | 137000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | 2 WIN 600 VAN |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- KIVASTI VARUSTELTU JA IHAN KOHTUULLISESTI AJETTU RETKIAUTO AUTOMAATILLA JA TEHOKKAIMMALLA KONEELLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Asuinosan ilmastointi
- Parivuode takana
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Jääkaappi kaasulla ja sähköllä
- KWH-mittari
- Markiisi
- Sähkörappu
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeussäädin
- Sähköiset sivupeilit ja -kkunat ohjaamossa
- Peruutuskamera
- Navigaattori
- BT-Audio / HandsFree
- Pituus 600 cm
- Leveys 205 cm
- Korkeus 265 cm
- Omamassa noin 2900 kg
- Kokonaismassa 3300 kg
- Perävaunun massa jarruitta 750 kg
- Perävaunun massa jarruilla 2500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.7.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.7.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2854 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy